CONAX SU ARITMA SİSTEMLERİ

CONAX SU ARITMA SİSTEMLERİ

Son yıllarda su arıtma cihazları hayatımızda çok ciddi bir yer edinmiştir. Zira, bu sayede içme sularımızı güvenle tüketebiliyoruz. Özellikle su kaynaklarının belirli aralıklarla ilaçlanması işlemi esnasında ev ve iş yerlerinde ki şebeke suyunun kullanımı, hayati tehlikeye varana kadar geri dönüşü olmayan sağlık sorunlarına yol açabilmektedir. Su arıtma üretimi ve satışını yapan yüzlerce hatta binlerce firma ve marka bulunmaktadır. Bunlardan biri olan Conax su arıtma sistemleri hakkında bilgi paylaşımı yapalım…

 

Conax, İstanbul’da faaliyet gösteren ancak tüm Türkiye’de yani 81 ilde su arıtma cihazları satışını yaparak, su arıtma hizmeti veren bir firma olup, en çok tercih edilen su arıtma cihazı markası arasında gösterilmiştir. Ev, iş yeri, ofisler için tasarlanan Conax marka su arıtma cihazları kapalı kasa ve açık kasa cihazlar şeklinde satılmaktadır. Bu cihazlar sayesinde kullanılan içme suları yumuşatılarak, su kaynağı içindeki zararlı virüslerin yararlı minerallerinden ayrıştırma işlemi gerçekleşmektedir. Ayrıca yeri gelmişken şunu da belirtelim, Conax su arıtma cihazları sadece tezgah altına gizlenen tanklı modeller şeklinde değil, aynı zamanda ister oturma odanıza ister balkona veya mutfakta kullanabileceğiniz sürahi şeklinde tasarlanan su arıtma cihazlarını da tercih edebilirsiniz. Bunlar ayrıca bulunduğu ortama ayrı bir hava katmaktadırlar.

Conax Su Arıtma Cihazı Özellikleri;

– 8 Filtrasyon aşamasından geçer,

– Mineral filtreleme sayesinden mineral seviyesi yüksek su elde edilir,

– Suyun Ph değeri 8.5 olacak şekilde ayarlanır,

– Özellikle Mutfaklarda ister tezgah üstünden ister tezgah altında oldukça küçük bir yer kaplar

– Yeşil teknoloji sayesinde elektrik harcamadan çalışır,

– Su tankının içi cam dışı plastik şeklinde tasarlanmıştır.

– Su arıtma işlemi esnasında yumuşayacağından tadı diğer içme sularına oranla daha lezzetlidir.

 

Conax marka su arıtma cihazlarının fiyatları model ve teknik özelliklerine göre değişmekte olup, genellikle 700 – 2500 TL fiyat aralığında değerlendirilmiş olup, yılın belli zamanlarında kampanya dahilinde olan su arıtma cihazlarını gerek Conax’ın kendi web sitesinden, gerekse de indirimli ürünlerin satıldığı internet sayfalarından uygun fiyat aralığında ve taksitlendirme seçeneği dahilinde temin edebilirsiniz.

 

Değerli ziyaretçiler, Conax marka su arıtıcılar, teknik özellikleri, kurulumu ve kurulum sonrasındaki bakımına ilişkin her türlü ayrıntılı bilgi için www.suleymanyoncalik.com adresini ziyaret etmenizi öneriyoruz.