SU ARITICI MARKALARI

SU ARITICI MARKALARI

Suyun hayatımızdaki yeri ve önemi hiç şüphesiz tartışılmaz. Mucizevi bir sıvı olan su; insan, hayvan, bitki… tüm canlıların hayat kaynağıdır. Ancak yaşam için gerekli olan sularımız ne kadar temiz? Ne yazık ki bozulan ekolojik sistem, insanların şuursuzca tüketiminin yanısıra gerçekleşen çevre kirliği ilk başta su kaynaklarının kirlenmesine yol açmakta… Bu sorun sadece Ülkemizde değil tüm dünyanın ortak sorunu olup, su kaynaklarının arıtılması hususunda su arıtma cihazları üretilmiştir.

 

Su arıtma cihazları üretimi sanayide başlı başına dev bir sektör olup, bu alanda pek çok firma kendi markalarını piyasaya sürerek pazar alanında kıran kırana bir rekabet içerisindedirler. Su arıtıcı markalarını sizlere tanıtmadan önce su arıtma cihazı çeşitleri hakkında kısaca bilgi verelim.

 

Su arıtma cihazları; Endüstride ve sanayide kullanılan su arıtma cihazları ile evlerde kullanılan ev tipi tezgah üstü su arıtma cihazları olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Bu cihazlar kullanım alanlarına göre dizayn edilmiş olup, her ikisinin de ortak özelliği su kaynakları içerisinde bulunan bakteri, küf, mantar veya insan sağlığına zarar veren en küçük mikrobu arıtma işlemini gerçekleştirmektir. Ancak şu var ki, su arıtma işleminde suyun içindeki yararlı minerallerin de birbirinden ayrılmaması gerekir, dolayısıyla su arıtma cihazlarında en önemli olgu, işlevini tam manasıyla yerine getiren kaliteli bir su arıtma cihazına olup olmadığıdır.

 

Su Arıtıcı Markaları Nelerdir ?

Piyasada pek çok su arıtıcı markası bulunmakta ancak bunların pek azı dünya çapında kendini kanıtlamış ve müşterilerinin güvenini kazanmayı başarmıştır. Şimdi bunları maddeler halinde sıralayalım.

– Watergold Su Arıtma Cihazı

– Aquafer Su Arıtma Cihazı

– Spring Water Su Arıtma Cihazı

– Conax Su Arıtma Cihazı

– AquaPlus Su Arıtma Cihazı

– Ars Su Arıtma Cihazı

– Global Water Solutions Su Arıtma Cihazı

– Water Point Su Arıtma Cihazı

– Aqualine Su Arıtma Cihazı

– Atlas Su Arıtma Cihazı

– Aquabir Su Arıtma Cihazı

– Oscarwater Su Arıtma Cihazı

– Life Tech Su Arıtma Cihazı

Aqua Su Arıtma Cihazı

– BWT Su Arıtma Cihazı

– Moleküler Su Arıtma Cihazı

– Sufil Su Arıtma Cihazı

– Aquatürk Su Arıtma Cihazı

– Com Tech Su Arıtma Cihazı

– Nuova Rade Su Arıtma Cihazı

– Egelife Su Arıtma Cihazı

LG Su Arıtma Cihazı

– Miramak Su Arıtma Cihazı

– Mitsubishi Cleansui Su Arıtma Cihazı

İhlas Su Arıtma Cihazı

Şeklinde su arıtıcı markaları bulunmaktadır. Su arıtma cihazları hakkında daha geniş bilgi sahibi olmak isteyenlerin www.nedaaritma.com sitesini ziyaret etmelerini öneriyoruz…