SU ARITMA ABONELİK

SU ARITMA ABONELİK

Su arıtma aboneliğinin ne olduğunu muhtemelen pek çoğumuz bilmiyoruz. Kısaca tanıtalım…

Su arıtma aboneliği bir nevi su arıtma cihazını kiralama işlemidir. İster 1 aylığına kiralarsınız isterseniz 10 yıllığına… su arıtma cihazlarının fiyatları genellikle pahalı olduğundan, dar gelirli aileler bu cihazlara bütçe ayıramıyor ne yazık ki. Ancak; günümüzde her eve su arıtma cihazı yerleştirmek isteyen firmalar olacak ki bu işe de bir çare bulmuşlar ve su arıtma aboneli sistemini insanların hizmetine sunmuşlardır. Üstelik oldukça maliyetli. Şöyle ki;

Örneğin;

4 kişilik bir ailenin aylık ortalama 4 damacana su tükettiğini düşünelim, bir damacana su fiyatının 15,00 TL olduğunu var sayarsak aylık toplam 60,00 TL ücret ödemek durunda kalacaktır. Oysa; su aboneliğinde ücret tarifeleri maksimum aylık 30,00 TL ila 40,00 TL arasında fiyatlandırılmıştır. Üstelik, su arıtma abonesi olan aileler sınırsız su tüketimi sayesinde sularını sadece içmek için değil yemek, çay, kahve gibi günlük ihtiyaçlarını karşılamak için de arıtılmış su kullanmış olacaktır.

Su arıtma abonelik sisteminde ayrıca; adeta su arıtma cihazı satın alınmış gibi, cihazın periyodik temizliği ve bakımı, montajı ücretsiz olarak yapılmaktadır. Su arıtma abonelik sisteminde sınırsız ürün seçeneği bulunmakta olup, tamamı ters ozmos dediğimiz en iyi arıtma yöntemi ile çalışmaktadır.

Su arıtma abonelik sistemini hemen hemen tüm su arıtma cihazı pazarlaması yapan firmalar desteklemekte olup, bunların başlıcaları, Aqua, İhlas, Waternet, Arçelik, Nature Life’dir.

Su arıtma aboneliğini tercih eden bireyler, bütçelerini sarsmadan aylık taksit ödercesine hatta eskilerin dediği gibi “çerez parası” niyetine aylık ödemeler yaparak temiz ve lezzetli su tüketebileceklerdir.

İnternet sayfalarında denk gelmişsinizdir belki. “hasta insan yoktur susuz insan vardır” şeklinde paylaşımlar yapılmaktadır. Gerçekten de öyle suyun değmediği organ olmadığı gibi, temiz su tüketilmediği takdirde insan vücudundaki tüm sistem bir anda çökebilmektedir. Dolayısıyla ev ve iş yerlerinizde muhakkak temiz su tüketimi için önlemler almalısınız. Bunun için de en doğru seçim elbette ki, su arıtma cihazlarını satın almak veya su arıtma abonelik hizmetinden yararlanmak olacaktır.