SU ARITMA AQUA

SU ARITMA AQUA

Yeryüzünün dörtte üçü sularla kaplı olmasına rağmen içme sularımız giderek azalmakla kalmayıp aynı zamanda doğal yapısı bozularak kirlenmektedir. Öyle ki, arıtılmadan tüketilen sular insan sağlığını ciddi oranda etkileyip türlü hastalıklara davetiye çıkarmaktadır. Bu nedenledir ki günümüzde neredeyse her evde bulunan su arıtma cihazları adeta hayat kurtarıyor.

Su arıtma cihazlarının üretimini ve pazarlamasını yapan binlerce firma bulunmakta olup, bunlar arasında en çok tercih edilen su arıtma cihazlarından biri de, AQUA marka su arıtma cihazlarıdır.

AQUA, bir İtalyan markası olup, yaklaşık 15 yıllık tecrübesiyle su arıtma sistemleri alanında faaliyet gösteren, üstün hizmet kalitesiyle kendini tüm dünyaya tanıtmayı başarmış bir markadır. Aqua su arıtma cihazları başta ev ve iş yerleri olmak üzere endüstriyel alanda da su arıtma sistemleri üretimi ve pazarlaması yapmaktadır.

AQUA Su Arıtma Cihazlarının Özellikleri;

  • Suyu 5 ayrı filtreden geçirmektedir.
  • GAC Karbon Filtresi ile su içindeki klor, renk, kötü kokular, gaz, ağır metallerden arındırır.
  • CTO Karbon filtresi ile suyu en küçük tortulara kadar ayrıştırır.
  • 5 Mikron Filtresi ile suyun ph değerini ayarlar.
  • 75 GPD Membran Filtre sayesinde su içindeki yararlı mineralleri tanıyarak zararlı mikroplardan ayırma işlemini gerçekleştirir.
  • AQUA su arıtma cihazlarının tankları kapalı kasa tezgah altına kurulan, içi cam dışı metal olacak şeklide tasarlanmış olup, dijital göstergeleri bulunmaktadır. Ayrıca tezgah üstüne monte edilen oldukça zarif bir musluğu bulunur.

AQUA su arıtma cihazlarının ev ve iş yerleri için tasarlanmış çok sayıda modelleri bulunmaktadır. Kapasite, tasarım ve kullanım alanına göre en basitinden, en kapsamlı olan su arıtma cihazları bu gün piyasada 600,00 TL den başlayarak 5.000,00 TL ye kadar çıkabiliyor.

Evlerinde yaşlı, hasta, çocuk, bebek veya şebeke sularının kokusundan ve tadından tiksinenlerin olmazsa olmazlarından olan su arıtma cihazları arasında satış oranı oldukça yüksek, AQUA su arıtma cihazını tanıtarak, bilgiler vermeye çalıştık. www.nedaaritma.com adresinde diğer su arıtma cihazlarına dair bilgiler edinebilir hatta fiyat karşılaştırması dahi yapabilirsiniz.