SU ARITMA FİRMALARI TAVSİYE

SU ARITMA FİRMALARI TAVSİYE

Bu günlerde bir su arıtma cihazı mı  alacaksınız? Hangi firma ve markadan alacağınıza bir türlü karar veremediniz mi?  o halde bu yazımızı muhakkak sonuna kadar okuyunuz.

En temel ihtiyaç kaynağımız olan su, ne yazık ki doğal kaynağından çıktığı şekilde elimize ulaşmıyor artık. Bunun pek çok etkeni olabilir, her geçen gün biraz daha kirlenen su kaynaklarının sağlığımızı tehdit etmemesi için de filtrelerden geçirilerek arıtılma işlemi yapılmaktadır. Bunun için de gelişen son sistemler sayesinde farklı yöntemlerle çalışan su arıtma cihazları üretilmiştir. İşte bu su arıtma cihazları arasında en iyisinin hangi firmalarca üretildiğine dair sorularınızın cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

Her sektörde olduğu gibi su arıtma cihazı üretimi ve pazarlaması alanında da öncü firmalar ve markalar bulunmaktadır. Bunları sizler için araştırıp su arıtma firmaları tavsiye niteliğinde liseler halinde aşağıdaki şeklide sıraladık.

En iyi Su Arıtma Cihazı Firma ve Markaları;

  • Royal Green; Bu firma elit dijital akıllı su arıtma cihazı üretimi ve satışını yapmakta olup, yeşil teknoloji kullanarak su arıtma cihazlarını 8 filtre şekilde tasarlamıştır. Ayrıca ürün satışlarında bir yıllık filtre hediye etmektedir. suyun ph değerini 8,5 değerine göre ayarlayarak sertlik derecesini otomatik olarak ayarlar ve suya ayrı bir lezzet katar. Elektrik tasarrufu yapma özeliğine sahip olan Royal Green marka su arıtıcıları suya bol miktarda oksijen depolamaktadır. Bilhassa bebek ve hastalar için önerilmektedir. 12 litre su alma kapasiteli, dijital göstergesi ve akıllı filtre uyarısı ile 10 yıllık garanti sunan marka, Türkiye’nin 81 ilinde servis imkanı sağlamaktadır.
  • İhlas Su Arıtma; İhlas firmasının tüm ürünlerinde olduğu gibi su arıtma cihazında da sadece Türkiye’de değil dünya çapında tanınırlığı aldığı ödüllerle anlaşılmıştır. İhlas marka su arıtma cihazları ters ozmos sistemi ile çalışmakta olup, 5 farklı filtre sistemi ile desteklenmektedir. Ön filtresi ile su içindeki kapa tortuları, granül aktif karbon filtresi ile klor ve gazları tutarak, Karbon filtresi sayesinde de su içindeki kötü kokuları gidermektedir.
  • Türk – Su Arıtma; Türk malı olan tek su arıtma firmasıdır. 8 farklı filtre kapasitesi sayesinde su kaynağı içindeki mineralleri tanıyarak zararlı maddelerden ayrıştırır. Suyun ph değerini alkali filtresi ile 8,5 seviyesine kadar ayarlayarak içme suyunun tadını yumuşatır. 2 yıllık bir garanti kapsamındadır ancak, bu süre 5 yıla kadar uzatılabilmektedir. Ayrıca Türkiye’de üretildiği için servis konusunda da hiçbir sıkıntı çıkmamaktadır.